| Смотрите нас: ONLINE

Програми ЕКО ТВ

Актуально

Соціум, культура, економіка. Ексклюзивно і нестандартно. Тільки те, про що слід знати і тільки так, щоб можна було зрозуміти! Програма «Актуально» - злободенні події і проблеми країни.

Подробнее


Еко-Патруль

Журналістські розслідування про найважливіше! Шокуючі факти, про які мовчить влада, бізнес, суспільство. Від чого хворіють наші діти, чому їжа з супермаркетів небезпечна, коли радіоактивні звалища приберуть від наших будинків?

Подробнее


Екологія Будівництва

Дизайнери, будівельники, архітектори! Програма «Екологія будівництва» допоможе не розгубитися в світі будматеріалів. Ми перевіряємо безпеку і надійність будівельної обробки. Досліджуємо найцікавіші пропозиції будівельних новинок

Подробнее


Expo News

Пропустив виставку, презентацію, або просто хочеш дізнатися про новинки компаній? Дивись на «ЕКО-ТВ» спецпроект «Expo-news».

Подробнее


Імперія Смаку

В якому закладі кращі японські суші? Де готують неповторне італійське тірамісу? Який ресторан найулюбленіший у зірок? Шедеври кулінарного мистецтва в програмі «Імперія смаку» на телеканалі «Еко TV».

Подробнее


Анатомія пристрасті

Чоловіки і жінки такі різні, і часом жінки не розуміють, а головне - не знають, як правильно вести себе в компанії чоловіка.

Подробнее


Extreme Style

Для чого потрібні квадроцикли? Як вибрати надійний снігохід? Скільки коштує утримання яхти взимку? Начинка і можливості, ціни і виробники! Вибирайте драйвові розваги разом з нами! Програма «Extreme style» - Ваш путівник у світі дорослих іграшок

Подробнее


Здоров'я Нації

Здорова людина мріє про що, а у хворого лише одна мрія - здоров'я. Як зберегти і відновити цей безцінний дар? Розкриваємо секрети здорового життя разом з програмою "Здоров'я нації".

Подробнее


Освіта Плюс

Програма «Освіта Плюс» - це незамінна «шпаргалка» для абітурієнтів та студентів. Правила вступної компанії, рейтинги українських і закордонних вузів. Це треба знати! Все про навчання - в програмі "Освіта Плюс".

Подробнее


АКАДЕМІЯ РИБОЛОВЛІ

Академія риболовлі з Олександром Безруковим Інформаційно - пізнавальна програма про риболовлю і акваріумістики, для любителів та професіоналів.

Подробнее


Зелені ідеї та технології

Як задовольнити потреби людини і не нашкодити природі? Як заощадити екологічні ресурси і забезпечити країну водою, світлом і теплом? Думаєте неможливо?

Подробнее


Життя в задоволення з Ольгою Малаховою

Хочеш знати більше про світові відкриття та знаменні події? Хочеш зануритися в чудовий світ історії різних народів світу? Ольга Малахова розповість про це в захоплюючій програмі «Життя прекрасне».

Подробнее


І знову прo кіно ...

Щомісяця афіші кінотеатрів прикрашають нові обличчя, нові назви, нові історії. Програма «І знову про кіно ...» знає про них все. Анонси прем'єр, новини зі знімальних майданчиків, цікаві події зі світу кіновиробництва і життя зірок.

Подробнее


Похудейка

Чи передається повнота у спадок? Чому дієти не допомагають скинути вагу? Як худнуть зірки? Як прискорити метаболізм? Скільки потрібно їсти? Скільки потрібно пити води? Чому ми виправляється з віком? Як уникнути обвисання шкіри при потер ваги?

Подробнее


Афіша України

Програма "Афіша Україна" - інформаційно-розважальна програма, висвітлює найважливіші події України та культурно-розважальні заходи, оновлюється щотижня, виходить щодня в години прайм-тайм.

Подробнее