| Смотрите нас: ONLINE

Зарубежные программы

Галапагоси

Архіпелаг Галапагос – це 16 великих і півсотні дрібних островів вулканічного походження. Зараз це місце зі своїм унікальним кліматом і розмаїттям рослинного і тваринного світу. А мільйони років тому тут не було жодних ознак життя…

Подробнее


Вікінги: відкриття світу

Вони прийшли з півночі і легенда розкаже тобі, що страх був чужий їхній душі...

Подробнее


Замерзла планета

Телеканал «EKO TV» запрошує у захопливу подорож найвіддаленішими куточками нашої планети – Південним та Північним полюсами.

Подробнее


Марс

2033 рік. Перший політ на Марс. На Червону планету відправляють пару американців, одного нігерійця, одну росіянку, одну француженку і одного іспанця. Рушайте в першу подорож на Марс в 2033 році.

Подробнее


Жах та Благоговіння: Історія Електрики

Британський професор Джим Аль-Халілі представляє дивовижну історію відкриття та освоєння одного з найзагадковіших явищ природи - електрики.

Подробнее


Планета динозаврів

"Планета динозаврів" - це шестисерійний документальний фільм виробництва BBC, який є першим серйозним проектом телеканалу з часу всесвітньовідомих "Прогулянок з динозаврами".

Подробнее


Океани

Екологічна драма / документальний, знятий по всьому світу. Частково трилер, частково історія чудес підводного світу, що назавжди зникають.

Подробнее


Музей естественной истории с Дэвидом Аттенборо

«Музей естественной истории с Дэвидом Аттенборо» — британский документальный фильм, снятый режиссёром Дэниэлом М. Смитом.

Подробнее


Галапагоси з Девідом Аттенборо

Існує на Землі місце, де мешкають дивні істоти, здатні вразити навіть бувалих мандрівників і вчених.

Подробнее